Eredményeink

Nyár Kupa Debrecen 2020. 10. 24. Női Serdülő Párbajtőrverseny


  • 1. Polácsik Petra
  • 3. Bogdán Orsolya
  • 7. Lengyel Fanni

Női serdülő Pbt.: 17 induló

Gratulálunk a lányoknak!


Nyár Kupa Debrecen 2020. 10. 24. Férfi Serdülő Párbajtőrverseny




  • 5. Kitka Mirko
  • 7. Magyar Mihály


Serdülő Férfi Pbt.: 20 induló

Gratulálunk a fiúknak!

Junior Férfi és Női Párbajtőr Magyar Kupa 2. 2020. 10. 11. Budapest

  • 18. Cseke Balázs
  • 51. Koleszár Domonkos
  • 71. Ferencz Bence

Junior Férfi Pbt.: 107 induló

  • 15. Klusóczki Bíbor Eszter
  • 30. Nagy Emma Dorottya
  • 40. Hornyik Mira

Junior Női Pbt.: 86 induló

Gratulálunk versenyzőinknek!


Kadet Férfi és Női Párbajtőr Magyar Kupa 2. 2020. 10. 10. Budapest

  • 18. Cseke Balázs
  • 35. Ferencz Bence
  • 39. Koleszár Domonkos
  • 42. Kis Áron Péter
  • 53. Pataky Ádám
  • 78. Bilkay Gábor

Kadet Férfi Pbt.: 102 induló

  • 14. Nagy Emma Dorottya
  • 29. Hornyik Mira
  • 76. Herendi Gréta
  • 87. Bogdán Orsolya

Kadet Női Pbt.: 90 induló

Gratulálunk versenyzőinknek!


Junior Férfi és Női Párbajtőr Magyar Kupa 1. 2020.09. 27. Budapest

  • 18. Cseke Balázs
  • 53. Szatmári Balázs
  • 63. Pataky Ádám
  • 68. Pásztor Balázs

Junior Férfi Pbt.: 110 induló

  • 44. Hornyik Mira
  • 61. Klusóczki Bíbor

Junior Női Pbt.: 89 induló

Gratulálunk versenyzőinknek!

Kadet Férfi és Női Párbajtőr Magyar Kupa 1. 2020. 09. 26. Budapest

  • 15. Koleszár Domonkos
  • 17. Cseke Balázs
  • 18. Ferencz Bence
  • 40. Pataky Ádám

Kadet férfi Pbt.: 95 induló

  • 10. Nagy Emma Dorottya
  • 14. Hornyik Mira
  • 27. Polácsik Petra
  • 44. Herendi Gréta
  • 60. Bogdán Orsolya

Kadet Női Pbt.: 93 induló

Gratulálunk versenyzőinknek!

Olimpici GP 2019-2020 évad serdülő Női korosztályban Nagy Emma Dorottya, a serdülő Férfi korosztályban pedig Cseke Balázs az egyéni összetett GP győztese.

2019-2020 évad összesített eredményei alapján " Az Év Női Felfedezettje"  Nagy Emma Dorottya:)

Gratulálunk mindkét versenyzőnknek !

Patócs Béla vezetőedző és Nagy Emma
Patócs Béla vezetőedző és Nagy Emma
Kosztopulosz Beatrix edző és Cseke Balázs
Kosztopulosz Beatrix edző és Cseke Balázs

Olimpici Serdülő Férfi és Női Országos Párbajtőr Csapatbajnokság Balatonfüred, 2020. 09. 20.

  • 6. DVE: Bogdán Orsolya, Herendi Gréta, Nagy Emma, Polácsik Petra

Serdülő Női Pbt: 12 induló csapat

  • 6. DVE: Bilkay Gábor, Cseke Balázs, Emődi Marcell, Pataky Ádám
Serdülő Férfi Pbt: 11 induló csapat

Gratulálunk versenyzőinknek!




Olimpici Serdülő férfi és női Párbajtőr OB Balaton Kupa

Balatonfüred, 2020. 09. 19.

Folytatódott Egyesületünk életében az érmek begyűjtése:) A serdülő fiúk és lányok között Cseke Balázs aranyéremmel, Nagy Emma Dorottya - egyel nagyobb korosztályban - pedig ezüstéremmel zárták a napot.

Kosztopulosz Beatrix és Cseke Balázs serdülő korcsoport. 1. helyezés
Kosztopulosz Beatrix és Cseke Balázs serdülő korcsoport. 1. helyezés
  • 1. Cseke Balázs
  • 23. Pataky Ádám
  • 41. Bilkay Gábor
  • 56. Emődi Marcell
  • 57. Kis Áron Péter

Serdülő férfi Pbt: 70 induló

Gratulálunk a fiúknak!



  • 2. Nagy Emma Dorottya
  • 14. Bogdán Orsolya
  • 21. Herendi Gréta
  • 25. Polácsik Petra
  • 40. Hornyik Mira
  • 64. Lengyel Fanni

Serdülő női Pbt: 73 induló

Gratulálunk valamennyi versenyzőnknek!


Patócs Béla vezetőedző és Nagy Emma serdülő korcsoport 2. helyezés
Patócs Béla vezetőedző és Nagy Emma serdülő korcsoport 2. helyezés

Olimpici Újonc Női Országos Párbajtőr Csapatbajnokság Balatonfüred, 2020. 09. 18.

Újabb aranyéremmel sikerült zárnunk ezt a napot is. Az újonc női csapatunknak a 14 indulóból az első helyen sikerült végezni, mely csapat tagjai: Hegyesi Tamara, Herendi Gréta, Nagy Emma és Polácsik Petra. Külön köszönet Patócs Bélának, aki a Diósgyőri Vívó Egyesület vezetőedzője.

Olimpici Újonc Női és Férfi Párbajtőr OB Balaton Kupa

Balatonfüred, 2020. 09. 17.

Az OB 3. napja is igen fordulatosra és eseményekben gazdagra sikeredett.

Nagy Emma hozzá elvárhatóan hozta az 1. helyezést, Herendi Gréta pedig az 5. helyre vívta be magát.

  • 1. Nagy Emma Dorottya
  • 5. Herendi Gréta
  • 11. Hegyesi Tamara
  • 31. Terhes Hanna
  • 33. Polácsik Petra
  • 54. Lengyel Fanni
  • 55. Bogdán Orsolya

Újonc női Pbt: 65 induló


  • 11. Bilkay Gábor
  • 20. Kis Áron Péter
  • 34. Magyar Mihály
  • 57. Pataky Roland

Újonc férfi Pbt: 77 induló

Gratulálunk minden versenyzőnknek!


Olimpici Gyermek leány Országos Párbajtőr Csapatbajnokság Balatonfüred, 2020. 09. 16.

Újabb sikeres nap! Nóri, Hanna, Tamara és Patócs Béla vezetőedző!


  • 5. DVE: Hegyesi Tamara, Takács-Borkuti Nóra, Terhes Hanna

Gyermek leány Csapat Pbt: 13 induló csapat

Gratulálunk!

Olimpici Gyermek Fiú és leány Párbajtőr OB Balaton Kupa

Balatonfüred, 2020. 09. 15.

Jól indult az Országos Bajnokság Balatonfüreden. A gyermek korosztályban két ifjú versenyzőnk is bejutott a 8 díjazott közé.

A fiúk között Pataky Roland a 3. helyen, a lányok között pedig Terhes Hanna  a 8. helyen végeztek a Diósgyőri Vívó Egyesület színeiben. Hatalmas gratuláció mindkét versenyzőnknek és edzőjüknek Kosztopulosz Beatrixnek! Reméljük a folytatás is legalább ilyen eredményes lesz.

  • 3. Pataky Roland
  • 41. Magyar Mihály
Gyermek fiú Pbt: 76 induló
Gratulálunk a fiúknak, Misinek is sikerült a 64 közé jutnia!

  • 8. Terhes Hanna
  • 14. Hegyesi Tamara
  • 45. Takács Borkuti Nóra

Gyermek leány Pbt: 63 induló

Gratulálunk a lányoknak is! Tamarának egy hajszálon múlott a 8 közé jutás és Nóri is bevívta magát a 64-be!




Utánpótlás vidékbajnokság, Szolnok 2020. 08. 30.

Serdülő női csapat párbajtőr:

  • 1. DVE 1: Polácsik Petra, Hornyik Mira, Nagy Emma
  • 6. DVE 2. Bogdán Orsolya, Herendi Gréta, Lengyel Fanni

Serdülő Női Csapat Pbt: 7 induló csapat

Gratulálunk a lányoknak és Mesterüknek!

Utánpótlás vidékbajnokság, Szolnok 2020. 08. 30.

Serdülő női párbajtőr:

  • 2. Nagy Emma
  • 6. Hornyik Mira
  • 9. Polácsik Petra
  • 13. Bogdán Orsolya
  • 14. Herendi Gréta
  • 15. Lengyel Fanni

Serdülő női Pbt: 29 induló

Gratulálunk a lányoknak!

Utánpótlás vidékbajnokság, Szolnok 2020. 08. 29.

Bambi leány párbajtőr:

  • 3. Terhes Hanna

Bambi leány Pbt: 17 induló

Gratulálunk Hannának és edzőjének!


Utánpótlás vidékbajnokság, Szolnok 2020. 08. 29.

Újonc férfi párbajtőr:

  • 8. Magyar Mihály
  • 11. Kis Áron Péter
  • 23. Jakab Gergely

Újonc férfi Pbt: 26 induló

Gratulálunk a fiúknak!

Utánpótlás vidékbajnokság, Szolnok 2020. 08. 29.

Újonc női csapat párbajtőr:

  • 1. DVE 1: Herendi Gréta, Nagy Emma, Polácsik Petra
  • 3. DVE 2: Bogdán Orsolya, Hegyesi Tamara, Lengyel Fanni 

Újonc Női Csapat Pbt: 5 induló csapat

Gratulálunk a lányoknak és edzőiknek!

Utánpótlás vidékbajnokság, Szolnok 2020. 08. 29.

Újonc női párbajtőr:

  • 1. Nagy Emma
  • 5. Polácsik Petra
  • 6. Herendi Gréta
  • 7. Lengyel Fanni
  • 8. Bogdán Orsolya
  • 12. Terhes Hanna
  • 17. Hegyesi Tamara

Újonc női Pbt: 25 induló

Gratulálunk a lányoknak és edzőjüknek!


Utánpótlás vidékbajnokság, Szolnok 2020. 08. 28.

Gyermek leány és fiú párbajtőr:

  • 3. Hegyesi Tamara
  • 8. Terhes Hanna

Gyermek leány Pbt: 16 induló

Gratulálunk a lányoknak!







  • 3. Magyar Mihály
  • 11. Fekete Szabolcs

Gyermek fiú Pbt: 21 induló

Gratulálunk a fiúknak!



Tavasz Kupa Debrecen, Junior férfi Pbt 2020. 08. 15.

  • 2. Pataky Ádám
  • 5. Pásztor Balázs
  • 8. Naranjo-Rosales Hunor

Junior férfi Pbt: 12 induló

Gratulálunk a fiúknak!

Tavasz Kupa Debrecen, Junior női Pbt 2020. 08. 15.

.
  • 1. Nagy Emma Dorottya
  • 5. Hornyik Mira
  • 8. Klusóczki Bíbor
  • 11. Lengyel Fanni Boglárka
  • 13. Bogdán Orsolya
  • 16. Polácsik Petra

Junior női Pbt: 20 induló

Gratulálunk a lányoknak!

Tavasz Kupa Debrecen, Serdülő Férfi Pbt 2020. 08. 14.

  • 1. Cseke Balázs
  • 2. Pataky Ádám
  • 3. Emődi Marcell
  • 5. Bilkay Gábor
  • 13. Kis Áron
  • 14. Pataky Roland
  • 16.  Magyar Mihály
  • 17. Jakab Gergő

Serdülő férfi Pbt: 17 induló

Gratulálunk a fiúknak!

Tavasz Kupa Debrecen, Serdülő női Pbt 2020. 08. 14.

  • 1. Nagy Emma Dorottya
  • 2. Polácsik Petra
  • 3. Bogdán Orsolya
  • 3. Hornyik Mira
  • 10. Lengyel Fanni Boglárka
  • 11. Hegyesi Tamara
  • 12. Lambert Szonja
  • 13. Terhes Hanna
  • 14. Takács-Borkuti Nóra

Serdülő női Pbt: 23 induló

Gratulálunk a lányoknak!


Tavasz Kupa Debrecen, Gyerek lány és fiú Pbt 2020. 08. 14.









  • 1. Hegyesi Tamara
  • 2. Lambert Szonja
  • 6. Takács-Borkuti Nóra
  • 7. Terhes Hanna

Gyerek lány Pbt: 13 induló

  • 1. Pataky Roland
  • 3. Magyar Mihály

Gyerek fiú Pbt: 11 induló

Gratulálunk valamennyi versenyzőnknek!

            Felnőtt Női és Férfi Párbajtőr Grand Prix Budapest, 2020. 03. 06-08.

115. Nagy  Kinga DVE.  Induló: 268

Gratulálunk!

Tél Kupa Debrecen, Junior Női Pbt 2020. 02. 23.

2020 Debrecen Tél Kupa
2020 Debrecen Tél Kupa
  • 1. Hornyik Mira
  • 2. Bogdán Orsolya
  • 5. Klusóczki Bíbor
  • 7. Lövei Gréta

Junior női Pbt: 12 induló

Gratulálunk a lányoknak!



Tél Kupa Debrecen, Junior Férfi Pbt 2020. 02. 23.

2020 Debrecen Tél Kupa
2020 Debrecen Tél Kupa
  • 1. Koleszár Domonkos
  • 5. Varga Norbert
  • 6. Pásztor Balázs

Junior férfi Pbt: 9 induló

Gratulálunk a fiúknak!

Tél Kupa Debrecen, Serdülő Női és Férfi Pbt 2020. 02. 22.

  • 1. Hornyik Mira
  • 2. Bogdán Orsolya
  • 3. Polácsik Petra
  • 8. Lengyel Fanni Boglárka
  • 9. Hegyesi Tamara
  • 11. Lambert Szonja
  • 14. Herendi Gréta
  • 17. Árgyel Boglárka

Serdülő női Pbt: 18 induló

  • 3. Pataky Ádám
  • 12. Magyar Mihály
  • 14. Jakab Gergely

Serdülő férfi Pbt: 15 induló

Gratulálunk valamennyi versenyzőnknek!

Tél Kupa Debrecen, Gyerek lány és fiú Pbt 2020. 02. 22.

  • 1. Hegyesi Tamara
  • 3. Lambert Szonja
  • 5. Terhes Hanna
  • 10. Ruskó Szonja
  • 16. Árgyel Boglárka

Gyerek lány Pbt: 18 induló

  • 1. Pataky Roland
  • 3. Magyar Mihály
  • 7. Fekete Szabolcs

Gyerek fiú Pbt: 16 induló

Gratulálunk valamennyi versenyzőnknek!

Gaál Csaba Emlékverseny Szabadidős Felnőtt Női Egyéni Párbajtőrvívó Viadal Komló, 2020. 02. 16.

20. Bogdán Orsolya újonc kcs. DVE. Induló: 38

Gratulálunk!


                             Barcelona - Felnőtt Női Párbajtőr Egyéni Vk. 2020. 02. 08.

208. Nagy Kinga DVE.  Induló: 275

Gratulálunk!

2019/2020 Tanévi Kelet-Magyarországi Összevont Megyei Párbajtőr Diákolimpia IV. korcsoport Női - Férfi "A" kategória, Szolnok 2020. 02. 09.

Fanni, Patócs Béla, Gréta
Fanni, Patócs Béla, Gréta

A 2005-2006 korcsoportos Női kategóriában Herendi Gréta 2. és Lengyel Fanni 8. helyen végeztek, ezzel továbbjutottak az Országos Diákolimpiára, amely Budapesten kerül megrendezésre.

  • 2. Herendi Gréta Szent Imre Római Kat.Ált.Isk.
  • 8. Lengyel Fanni Boglárka Fráter György Kat. Gimn.
  • 9. Nagy Emma Dorottya Földes Ferenc Gimnázium
  • 11. Polácsik Petra Diósgyőri Gimnázium
  • 16. Bogdán Orsolya Fráter György Kat. Gimn.
  • 20. Hornyik Mira Diósgyőri Nagy Lajos Király Ált.Isk.

2005-2006 kcs. női Pbt: 34 induló

A 2005-2006 korcsoportos Férfi kategóriában a fiúk között Cseke Balázs 1., Pataky Ádám 3. és Bilkay Gábor 6. helyen végeztek, ezzel ők is továbbjutottak az Országos Diákolimpiára.

  • 1. Cseke Balázs Miskolci Herman Ottó Gimn.
  • 3. Pataky Ádám Miskolci Herman Ottó Gimn.
  • 6. Bilkay Gábor Miskolc Diósgyőri Ref.Ált.Isk.
  • 16. Kis Áron Péter Miskolci Könyves Kálmán Ált.Isk.
  • 18. Emődi Marcell Miskolci Herman Ottó Gimn.

2005-2006 kcs. férfi Pbt: 37 induló

Gratulálunk a továbbjutóknak és valamennyi versenyzőnknek!

2019/2020 Tanévi Kelet-Magyarországi Összevont Megyei Párbajtőr Diákolimpia VI. korcsoport Női - Férfi "A" kategória, Szolnok 2020. 02. 08.

VI. korcsoportban Klusóczki Bíbor Eszter 2. (Fráter György Katolikus Gimnázium) helyezettként továbbjutott az Országos Diákolimpiára.

VI. kcs. női Pbt: 8 induló

VI. korcsoportban Pásztor Balázs 5. (Fáy András Görögkatolikus Közgazd. Szakgimn.) és Naranjo-Rosales Hunor 7. (Kossuth Lajos Evangélikus Ált. Isk. Gimn.) helyezések alapján szintén továbbjutottak az Országos Diákolimpiára.

VI. kcs. férfi Pbt: 7 induló

Gratulálunk versenyzőinknek!

2019/2020 Tanévi Kelet-Magyarországi Összevont Megyei Párbajtőr Diákolimpia III.korcsoport Női - Férfi  "A" kategória, Szolnok 2020. 02. 08.

A III. korcsoportban induló mindhárom lányversenyzőnk továbbjutott az Országos Diákolimpiára.

  • 1. Hegyesi Tamara Miskolc - Szirmai Ref.Ált.Isk.
  • 3. Lambert Szonja Miskolc - Diósgyőr Ref.Ált.Isk.
  • 5. Takács-Borkúti Nóra Miskolci Szabó Lőrinc Ált.Isk.

III. kcs. női Pbt: 16 induló

A III. korcsoportban induló fiúk is szépen szerepeltek, így Pataky Roland 1. (Miskolci Herman Ottó Gimnázium) és Magyar Mihály 6. (Miskolci Herman Ottó Gimnázium) bevívták magukat az Országos Diákolimpiára.

III. kcs. férfi Pbt: 22 induló

Gratulálunk versenyzőinknek!

2019/2020. Tanévi Kelet-Magyarországi Összevont Megyei Párbajtőr Diákolimpia V. korcsoport Férfi "A" kategória, Szolnok 2020. 02. 07.

Az V. korcsoportban a DVE színeiben Ferencz Bence 5. (Miskolci Herman Ottó Gimnázium) és Koleszár Domonkos 6. (Miskolci Herman Ottó Gimnázium) szintén továbbjutottak az Országos Diákolimpiára.

V. kcs. férfi Pbt: 18 induló

Gratulálunk a fiúknak!

                                     Doha - Felnőtt Női Párbajtőr GP 2020. 01. 26.

103. Nagy Kinga DVE. Induló: 176

Gratulálunk!

            Olimpici GP3 Serdülő Női - Férfi Pbt Budapest, 2020. 01. 26.

Nagy Emma Dorottya 8.
Nagy Emma Dorottya 8.
  • 8. Nagy Emma Dorottya
  • 26. Herendi Gréta
  • 34. Hornyik Mira
  • 40. Bogdán Orsolya
  • 49. Polácsik Petra

Serdülő Női Pbt: 97 induló

Gratulálunk a lányoknak!

Balázs, Kosztopulosz Beatrix, Ádám
Balázs, Kosztopulosz Beatrix, Ádám
  • 3. Cseke Balázs
  • 5. Pataky Ádám
  • 68. Emődi Marcell
  • 104. Kis Áron Péter

Serdülő Férfi Pbt: 120 induló

Gratulálunk a fiúknak. Balázsnak és Ádámnak pedig nagy-nagy gratuláció a 8 közé jutásért!

                             Olimpici GP3 Újonc Női - Férfi Pbt Budapest, 2020. 01. 25.

  • 23. Herendi Gréta
  • 28. Nagy Emma Dorottya
  • 40. Polácsik Petra
  • 45. Lengyel Fanni Boglárka
  • 48. Bogdán Orsolya
  • 88. Terhes Hanna

Újonc Női Pbt: 116 induló

  • 33. Kis Áron Péter
  • 34. Bilkay Gábor
  • 103. Magyar Mihály
  • 127. Pataky Roland

Újonc Férfi Pbt: 138 induló

                      Olimpici GP3 Gyermek Leány - Fiú Pbt Budapest, 2020. 01. 24.

Hegyesi Tamara 7.
Hegyesi Tamara 7.
  • 7. Hegyesi Tamara
  • 39. Takács Borkuti Nóra
  • 80. Lambert Szonja
  • 81. Terhes Hanna

Gyermek leány Pbt: 111 induló

Gratulálunk Tamarának a 7. helyezéshez!

  • 32. Pataky Roland
  • 46. Magyar Mihály

Gyermek fiú Pbt: 146 induló

              Junior Férfi Párbajtőr Magyar Kupa Budapest, 2020. 01. 18.

76. Cseke Balázs serdülő kcs. DVE. Induló: 113

Gratulálunk!

                 Kadet Férfi Párbajtőr Magyar Kupa Budapest, 2020. 01. 17.

Cseke Balázs 7.
Cseke Balázs 7.
  • 7. Cseke Balázs
  • 65. Koleszár Domonkos

Kadet Férfi Bpt. MK: 98 induló

Cseke Balázs serdülő korosztályosként vívta be magát a kadet versenyen az előkelő 7. helyre, Koleszár Domonkos pedig a 65. helyen végzett.

Gratulálunk Balázsnak és edzőjének Kosztopulosz Beatrixnek.

  Kerekesszékes Országos Bajnokság Férfi Párbajtőr Budapest, 2019. 12. 21.

Gergely István DVE tőr és párbajtőr fegyvernemben a 3. helyen végzett.

Gratulálunk Pistinek!

Gergely István 3.
Gergely István 3.
              Felnőtt Női Egyéni Párbajtőr Országos Bajnokság Budapest, 2019. 12. 20-21.

A Diósgyőri Vívó Egyesület színeiben versenyző Nagy Kinga II. helyen végzett a 122 indulóból.

Gratulálunk Kingának a nagyon szép eredményhez!

Nagy Kinga II.
Nagy Kinga II.

Felnőtt Férfi Egyéni Párbajtőr Országos Bajnokság Budapest, 2019. 12. 20-21.

      38. Veress Dániel, 59. Pásztor Attila és 83. Tardi Ottó. Induló: 189

Gratulálunk!

     Olimpici GP 2 Serdülő Női - Férfi Párbajtőr Verseny Szolnok, 2019. 12. 15.

  • 15. Polácsik Petra
  • 18. Nagy Emma Dorottya
  • 36. Herendi Gréta
  • 38. Hornyik Mira
  • 47. Bogdán Orsolya
  • 80. Lengyel Fanni Boglárka

Serdülő Női Pbt: 94 induló

  • 2. Cseke Balázs
  • 10. Pataky Ádám
  • 40. Emődi Marcell
  • 69. Kis Áron Péter

Serdülő Férfi Pbt: 97 induló

Gratulálunk Balázsnak a 2. helyezéshez,  Ádámnak a 10., illetve Petrának a 15. helyért, hiszen Szolnokon rendhagyóan az első 16 helyezettet díjazták!

    Olimpici GP 2 Újonc Női - Férfi Párbajtőr Verseny Szolnok, 2019. 12. 14.

Emma, Patócs Béla, Orsi
Emma, Patócs Béla, Orsi
Áron 7.
Áron 7.
  • 1. Nagy Emma Dorottya
  • 14. Bogdán Orsolya
  • 29. Herendi Gréta
  • 39. Lengyel Fanni Boglárka
  • 45. Polácsik Petra

Újonc Női Pbt: 88 induló

  • 7. Kis Áron Péter
  • 24. Bilkay Gábor
  • 64. Magyar Mihály
  • 82. Pataky Roland
Újonc Férfi Pbt: 112 induló


Gratulálunk Emmának és edzőjének Patócs Bélának az első helyezéshez, Áronnak a 7. és Orsinak a 14. helyezésekért!


                          Olimpici GP 2. Gyermek Leány - Fiú Párbajtőr Verseny Szolnok, 2019. 12. 13.
  • 22. Hegyesi Tamara
  • 32. Lambert Szonja
  • 39. Takács Borkuti Nóra
  • 44. Terhes Hanna

Gyermek leány Pbt: 80 induló

  • 22. Pataky Roland
  • 59. Magyar Mihály
  • 80. Kitka Mirkó Ottó
  • 91. Fekete Szabolcs Lajos

Gyermek fiú Pbt: 107 induló

Gratulálunk versenyzőinknek!

     Dr. Pósta Sándor Emlékverseny, Serdülő Női Párbajtőr Baja, 2019. 12. 08.

6. Bogdán Orsolya újonc korosztályos DVE versenyző a 23 indulóból.

Gratulálunk Orsi!

   Junior Férfi Párbajtőr Csapat Országos Bajnokság Budapest, 2019. 12. 01.

17. DVE Csapat: Cseke Balázs, Klinga Zoltán, Naranjo-Rosales Hunor, Pásztor Balázs. Induló: 24 csapat

             Junior Férfi Párbajtőr Országos Bajnokság Budapest, 2019. 11. 30.
51. Cseke Balázs, 68. Pásztor Balázs, 87. Naranjo-Rosales Hunor, 102. Klinga Zoltán, 135. Pataky Ádám. Induló: 155

Gratulálunk a fiúknak!

                  Junior Női Párbajtőr Országos Bajnokság Budapest, 2019. 11. 30.

73. Klusóczki Bíbor, 114. Nagy Eszter Kincső. Induló: 118.

Olimpici GP 1. Serdülő Női - Férfi Párbajtőrvívó Verseny Hajdúhadháza, 2019.11.24.

  • 11. Nagy Emma Dorottya
  • 28. Bogdán Orsolya
  • 33. Herendi Gréta
  • 48. Hornyik Mira
  • 62. Polácsik Petra
  • 73. Lengyel Fanni Boglárka

Serdülő Női Pbt: 92 induló

  • 10. Cseke Balázs
  • 25. Pataky Ádám
  • 93. Emődi Marcell

Serdülő Férfi Pbt: 104 induló

Gratulálunk versenyzőinknek!

Olimpici GP 1. Újonc Női - Férfi Párbajtőrvívó Verseny Hajdúhadháza, 2019. 11. 23.

  • 15. Nagy Emma Dorottya
  • 41. Bogdán Orsolya
  • 42. Lengyel Fanni Boglárka
  • 52. Herendi Gréta
  • 56. Polácsik Petra
  • 67. Hegyesi Tamara

Újonc Női Pbt: 84 induló

Bilkay Gábor 3.
Bilkay Gábor 3.
  • 3. Bilkay Gábor
  • 84. Kis Áron Péter
  • 93. Pataky Roland
  • 99. Magyar Mihály

Újonc férfi Pbt: 105 induló

Gratulálunk Gábornak a nagyon szép 3. helyezésért és köszönjük valamennyi versenyzőnknek a részvételt!

Olimpici GP 1. Gyermek Leány és Fiú Párbajtőrvívó Verseny Hajdúhadháza, 2019. 11. 22.

  • 17. Hegyesi Tamara
  • 23. Takács Borkuti Nóra
  • 57. Terhes Hanna

Gyermek leány Pbt: 84 induló

  • 33. Magyar Mihály
  • 34. Pataky Roland
  • 77. Fekete Szabolcs Lajos
  • 86. Kitka Mirkó Ottó
  • 89. Figeczki Kristóf

Gyermek fiú Pbt: 100 induló

Gratulálunk versenyzőinknek!

                               Felnőtt Női Párbajtőr Magyar Kupa Budapest, 2019. 11. 16.

3. Nagy Kinga, 67. Egerszegi Alexandra. Induló: 83

Szép volt Kinga, gratulálunk a dobogós helyezéshez!

                          Felnőtt Férfi Párbajtőr Vidékbajnokság Szolnok, 2019. 11. 09.

  • 26. Pásztor Balázs
  • 31. Klinga Zoltán
  • 39. Naranjo-Rosales Hunor
Felnőtt Férfi Pbt: 72 induló

Gratulálunk!

                                  Kadet Férfi Párbajtőr Csapat OB Budapest, 2019. 11. 03.

Serdülő korosztályos versenyzőink: 10. helyen végeztek Cseke Balázs, Koleszár Domonkos, Pataky Ádám, Varga Norbert az induló 18 csapatból.

Gratulálunk a fiúknak!

        Kadet Női - Férfi Párbajtőr Országos Bajnokság Budapest, 2019. 11. 02.

  • 73. Hornyik Mira

Kadet Női Pbt: 104 induló

  • 27. Cseke Balázs
  • 32. Ferencz Bence
  • 40. Varga Balázs
  • 65. Koleszár Domonkos
  • 71. Pataky Ádám

Kadet Férfi Pbt: 120 induló

Gratulálunk versenyzőinknek!

                 Serdülő Női Párbajtőr Verseny Veresegyháza, 2019. 10. 20.

  • 5. Hornyik Mira
  • 14. Herendi Gréta
  • 17. Bogdán Orsolya

Serdülő Női Pbt: 55 induló

Gratulálunk Mirának az 5. helyezéshez!

XI. Veresegyház Kupa

Szabadidős Női - Férfi Párbajtőr Verseny Veresegyháza, 2019. 10. 19.

  • 18. Klusóczki Bíbor
  • 21. Hornyik Mira
  • 22. Kosztopulosz Beatrix

Szabadidős Női Pbt: 55 induló

  • 9. Pásztor Attila
  • 14. Veress Dániel
  • 24. Pásztor Balázs
  • 68. Klinga Zoltán

Szabadidős Férfi Pbt: 125 induló

Gratulálunk versenyzőinknek a helyezésekhez!

                                    Szplit - Felnőtt Női Párbajtőr Szatelit, 2019. 10. 12.

22. Nagy Kinga DVE az induló 150 fős mezőnyben.

Gratulálunk Kingának!

                 EFC - Budapest -Kadet Női - Férfi Párbajtőr, 2019. 10. 05-06.

157. Hornyik Mira serdülő kcs. és 105. Cseke Balázs serdülő kcs. 

Kadet Női Pbt: 280 induló, Kadet Férfi Pbt: 324 induló

Gratulálunk versenyzőinknek!

            Kadet Női Párbajtőr Magyar Kupa Válogató Budapest, 2019. 09. 20.

26. Hornyik Mira serdülő korosztályos versenyzőnk a 88 induló között.

Gratulálunk Mirának!

Szalay Gyöngyi Emlékverseny

Országos Bajnokság Serdülő Férfi Egyéni és Csapat Párbajtőrverseny Keszthely, 2019.06.20-21.

  • 18. Ferenc Bence
  • 22. Cseke Balázs
  • 40. Pataky Ádám
  • 50. Koleszár Domonkos
  • 68. Varga Norbert

Serdülő Férfi egyéni Pbt: 95 induló

9. hely Serdülő Férfi DVE csapat: Cseke Balázs, Ferencz Bence, Koleszár Domonkos, Pataky Ádám.

13 induló csapat

Gratulálunk a fiúknak!

Szalay Gyöngyi Emlékverseny

Országos Bajnokság Serdülő Női Egyéni és Csapat Párbajtőrverseny Keszthely, 2019. 06. 20-21.

  • 14. Hornyik Mira
  • 26. Nagy Emma Dorottya
  • 27. Bogdán Orsolya
  • 40. Herend Gréta

Serdülő Női egyéni Pbt: 101 induló

4. hely Serdülő Női DVE csapat: Bogdán Orsolya, Herendi Gréta, Hornyik Mira, Nagy Emma

18 induló csapat

Gratulálunk a lányoknak!

      Szalay Gyöngyi Emlékverseny

 Országos Bajnokság Újonc Férfi Egyéni és Csapat Párbajtőrverseny Keszthely, 2019. 06. 18-19.

  • 9. Cseke Balázs
  • 35. Bilkay Gábor
  • 39. Pataky Ádám
  • 74. Emődi Marcell
  • 81. Kis Áron Péter

Újonc Férfi egyéni Pbt: 99 induló

6. hely Újonc Férfi DVE csapat: Bilkay Gábor, Cseke Balázs, Kis Áron Péter, Pataky Ádám

18 induló csapat

Gratulálunk a fiúknak!

Szalay Gyöngyi Emlékverseny

 Országos Bajnokság Újonc Női Egyéni és Csapat Párbajtőrverseny Keszthely, 2019. 06. 18-19.

Újonc Női csapat 3. hely
Újonc Női csapat 3. hely
  • 15. Hornyik Mira
  • 18. Nagy Emma Dorottya
  • 37. Herendi Gréta
  • 45. Bogdán Orsolya
  • 75. Lengyel Fanni Boglárka
  • 79. Hegyesi Tamara
  • 89. Lambert Szonja
  • 93. Polácsik Petra
Újonc Női egyéni Pbt: 101 induló

3. hely Újonc Női DVE1 csapat: Bogdán Orsolya, Herendi Gréta, Hornyik Mira, Nagy Emma Dorottya

18. hely Újonc Női DVE2 csapat: Hegyesi Tamara, Lambert  Szonja, Lengyel Fanni Boglárka, Polácsik Petra

19 induló csapat

Gratulálunk a lányoknak a 3. helyezéshez!

Szalay Gyöngyi Emlékverseny

Országos Bajnokság Gyermek Fiú Egyéni és Csapat Párbajtőrverseny Keszthely, 2019. 06. 16-17.

  • 13. Bilkay Gábor
  • 50. Kis Áron Péter
  • 73. Magyar Mihály

Gyermek Fiú egyéni Pbt: 126 induló

10. hely gyermek fiú DVE csapat: Bilkay Gábor, Kis Áron Péter, Magyar Mihály

21 induló csapat

Gratulálunk a fiúknak!

Szalay Gyöngyi Emlékverseny

 Országos Bajnokság Gyermek Leány Egyéni és Csapat Párbajtőrverseny Keszthely, 2019. 06. 16-17.

Orsi, Patócs Béla, Emma
Orsi, Patócs Béla, Emma
Az "aranyos" csapat, középen edzőjükkel       Patócs Bélával
Az "aranyos" csapat, középen edzőjükkel Patócs Bélával
  • 1. Nagy Emma Dorottya
  • 3. Bogdán Orsolya
  • 16. Herendi Gréta
  • 42. Lengyel Fanni Boglárka
  • 58. Hegyesi Tamara
  • 72. Polácsik Petra
  • 74. Lambert Szonja

Gyermek leány egyéni Pbt: 87 induló

Keszthelyen a nagy meleg ellenére az Országos Bajnokságon gyermek korcsoportban, egyéni versenyszámban Nagy Emma Dorottya aranyéremmel és Bogdán Orsolya bronzéremmel zárták a napot.

Gratulálunk mindkét versenyzőnknek és edzőjüknek Patócs Bélának!

A lányok hihetetlen elszántsággal és akarattal csapatként az egyéni verseny remek pontszámai alapján - az első helyről indulva - megnyerték az OB gyermek csapatbajnokságot!

1. hely Gyermek Leány csapat: Bogdán Orsolya, Herendi Gréta, Lengyel Fanni Boglárka, Nagy Emma Dorottya.
17 induló csapat

Szép volt lányok, gratulálunk, valamint a lányok felkészítőjének Patócs Bélának is, aki a DVE vezetőedzője!

Szalay Gyöngyi Emlékverseny

Országos Bajnokság Törpici Leány és Fiú Egyéni Párbajtőrverseny Keszthely, 2019. 06. 17.

  • 18. Terhes Hanna
  • 26. Takács Borkuti Nóra

Törpici leány egyéni Pbt: 56 induló

  • 11. Pataky Roland

Törpici fiú egyéni Pbt: 69 induló

Gratulálunk versenyzőinknek!